Het JOSH V Bianca badpak in de kleur Bright Lemon draag je niet alleen als swimwear, ook leent dit item zich perfect als top. Lees meer..
Draag het glitterbadpak in combinatie met een palazzobroek en heels en jouw summer look is compleet. Dit prachtige lurex badpak sluit door middel van een kliksluiting aan de achterzijde en is voorzien van een mooie open rug.
Materiaal: 80% Polyamide, 9% Metaal, 11% ElastaanMateriaaleigenschap: Glanzende finish, Shiny lurex detailsStretch: Met stretchWasvoorschrift: Machinewas 30º, Niet strijken, Niet drogen in droogtrommel, Chemisch reinigen niet mogelijk, Was met soortgelijke kleuren, Was in waszakje
LET OP: I.V.M DE HYGIENE MAG BADKLEDING NIET RETOUR !
Het JOSH V Bianca badpak in de kleur Bright Lemon draag je niet alleen als swimwear, ook leent dit i..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen