Spring favorite! De JOSH V Rikva jumpsuit is gemaakt van tencel met een twill structuur. De jumpsuit met korte mouwen heeft een aangesloten pasvorm aan de bovenzijde en loopt uit in rechte, wijde pijpen. Lees meer..
Spring favorite! De JOSH V Rikva jumpsuit is gemaakt van tencel met een twill structuur. De jumpsuit met korte mouwen heeft een aangesloten pasvorm aan de bovenzijde en loopt uit in rechte, wijde pijpen. Het item is verrijkt met JOSH V branded hoorn knopen. Deze knopen zijn ook verwerkt op de tailleband, waarmee je de jumpsuit extra kunt tailleren of losser kunt maken. Tip: de broekspijpen kunnen eenvoudig ingenomen worden.
Spring favorite! De JOSH V Rikva jumpsuit is gemaakt van tencel met een twill structuur. De jumpsuit..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen